Ceļš uz teātri

lejupielāde
15.oktobrī Stāķu 7. klases skolēni ievadīja ceļu uz  Valmieras Drāmas teātri, lai paši noskatītos izrādi “Smieklu sasaukšanās” un nodotu stafeti 5., 6. klasei.

Izrādē sarunas un prātošana – dziedot, lecot spēlējot.

Skatuves mākslas baudīšana Valmierā

smieklu sasauksanas 13
2020.gada 16.oktobrī divdesmit 5. un 6.klases un diviem 4.klases skolēniem bija iespēja iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēt Valmieras drāmas teātra izrādi “Smieklu sasaukšanās”. Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem - “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes stāstiem- piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti.

Melngalvju nama apmeklējums

WhatsApp Image 2020-10-14 at 12.54.59
Stāķu pamatskolas 8.klases skolēni projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros devās uz krāšņo Melngalvju namu! Skolēniem nama un ekspozīcijas apskate bija saistoša un interesanta. Skolēniem bija iespēja iejusties tirgotāju lomā un doties pastaigā pa nama senāko daļu – viduslaiku pagrabiem.

R. Blaumaņa memoriālā muzeja Braki apmeklējums

unnamed
Kādas rakstura īpašības varēja piemist Rūdolfam Blaumanim? Saka, ka cilvēks sevi personificē ar savu daiļdarbu tēliem. Kā mēs varētu raksturot tekstradi, kurš sarakstījis “Velniņus”?

• Palaidnīgs blēņdaris ar radošu, humoristisku domāšanu! Nav slikti!

9.klases skolēni izzina vēsturi

Attachment5
9.klases skolēni Latvijas vēstures stundās apgūst tematu “Demokrātija un diktatūra. Otrais pasaules karš.”.

Lai labāk izprastu tā laika notikumus, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros, skolēni devās ekskursijā uz Rīgu, kur apmeklēja Valsts Drošības Komitejas (VDK) ēku jeb Stūra māju, kur 1940. gadā un tam sekojošajos padomju laikos spīdzināja, mocīja un nogalināja daudz Latvijas iedzīvotāju,

Druviena

2019.gada 3,oktobrī Stāķu pamatskolas 7.klases skolēni apmeklēja “Druvienas latviskās dzīvesziņas centru”. “Druvienas Latviskās dzīvesziņas centra” darbinieki sagatavojuši plašu un interesantu piedāvājumu klašu kolektīviem.

Baltā galdauta svētki Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrā

Sagaidot Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu, 4. maiju, projekta “Skolas soma” ietvaros, Stāķu pamatskolas 5. klases skolēni devās uz Druvienas Latviskās dzīvesziņas centru, lai sajustu, sastrādātu, izgaršotu latvisko.

Atsauksmes pēc Valmieras teātra izrādes “Nekas” noskatīšanās

9.klase atsauksmes

Izrādē tika parādītas tās jauniešu problēmas, kuras mūsdienās ir aktuālas. Viena no tām ir vecāku uzmanības trūkums. Pats svarīgākais ir tas, ka jau bērnībā vecāki bērniem nepievērš uzmanību, un bērns dara visu, lai saņemtu uzmanību. Uzmanības trūkums bērniem rada vēlmi pierādīt pretējo. Pie kā tas viss noved? Tas noved pie tā, ka kāds beigās cieš. Cieš tas kurš gribēja labu.

Apmeklējām izglītojošo centru "Dzelzceļš un tvaiks"

Novembra nogalē un decembra sākumā, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros, 3.,4. un 5.klase skolēni apmeklēja Izglītojošo un informatīvo centru “Dzelzceļš un tvaiks”. Bērni piedalījās tematiskajā pasākumā “Izzini dzelzceļa vēsturi”. Skolēni pasākuma ietvaros izmēģināja dažādas ierīces, iepazinās ar dzelzceļa attīstības vēsturi, piedalījās izzinošā konkursā.

Vīru kopas "Vilki" koncertlekcija

Sagaidot Latvijas simtgadi ar koncertlekciju skolā uzstājās vīru kopas "Vilki". Pirms pasākuma visas klases klases stundās gatavojās viesu sagaidīšanai. Vēlreiz pārunāja Latvijas valsts dibināšanas vēsturi, karavīru ieguldījumu tajā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

Es piekrītu sīkfailu izmantošanai