Zinību diena
Erasmus+ pavasara un vasaras aktivitātes

Miķeļdienas tirdziņš

when i count my blessings, i count you twice.
29. septembrī no plkst. 13.00 Stāķu pamatskolas iekšpagalmā norisināsies ikgadējais skolēnu Miķeļdienas tirdziņš! Tirgojamies, baudām gardumus kafejnīcās, sveram raženos dārzeņus.

Fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Skolēni aicināti piedalīties fotokonkursā “Mana zeme skaistā”. Šogad konkursu plānojam uzsākt no 2021.gada 6 septembra līdz 2021.gada 6.oktobrim. Kā jau katru gadu arī šogad nosūtīsim unikālos kodus, lai skolēni varētu ievietot attēlus konkursa mājas lapā manazemeskaista.lv.

Velo izaicinājums “Stradu līkloči”!

Stradulikloci_afisa-page0001
Eiropas sporta nedēļas ietvaros piedalies velo izaicinājumā “Stradu līkloči”! Veic 20 kilometrus garo maršrutu kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni! Esi aktīvs!

Ceļvedis "Drošs ceļš uz skolu"

drosiba
Vecāku un skolēnu ērtībai policija ir izveidojusi informatīvu materiālu “Drošs ceļš uz skolu” – ceļvedi vecākiem sarunai ar jauno skolēnu, kurā ir doti padomi, kā interesantā un atjautīgā veidā iemācīt bērnam drošu ceļu uz un no skolas.Policisti bukletā iekļāvuši virkni būtisku jautājumu, kas jāizrunā ar bērniem.Vecākiem būtu jāpārliecinās, vai bērns spēj atbildēt uz jautājumiem: “Ko Tu darītu, ja apmaldītos vai nokļūtu nelaimē?”, “Ko Tu darīsi, ja svešinieks Tevi aicinās doties līdzi un teiks, ka pazīst Tavus vecākus?”, “Kam Tu prasīsi palīdzību uz ielas?” un daudziem citiem.

Zinību diena

afiša septembra_page-0001
Zinību diena Stāķu pamatskolā 1.septembrī plkst. 10:00!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

Es piekrītu sīkfailu izmantošanai