Karjeras atbalsta nodarbība skolēnu vecākiem "Kā runāt ar jaunieti par karjeru?"

Nodarbība vecākiem_karjera
Piedāvājam karjeras atbalsta nodarbību Gulbenes novada izglītības iestāžu 7.-12.klašu skolēnu vecākiem "Kā runāt ar jaunieti par karjeru?", kas notiks 12. aprīlī  no pl. 18.00 tiešsaistē Zoom platformā. Piekļuves saiti meklējiet e-klasē vai Mykoobā, jautājiet klašu audzinātājiem vai skolu pedagogiem karjeras konsultantiem!

Karjeras nedēļa

Karjeras nedelas logo (1)
Karjeras nedēļu jau astoto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. 2020. gadā Karjeras nedēļa notiek no 26. līdz 30. oktobrim. Lielākā daļa pasākumu reģionos un skolās šogad notiek attālināti un tiešraidēs, tostarp diskusijas vecākiem un jauniešiem, kuras pēc to norises varēs vērot arī ierakstā.

Koučinga nodarbības

BeFunky-collage (3)
Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Stāķu pamatskolā risinājās pasākumu cikls “Es savas karjeras būvnieks un pavēlnieks”.Nodarbība 1.-6. klašu skolēniem sākās ar darba lapas “Bingo” aizpildīšanu. Skolēni sadarbojoties, izvērtējot savas prasmes un varēšanu pildīja savu darba lapu, kā arī palīdzēja to darīt citiem. Nodarbības laikā bija jāsaprot, kas patīk vai nepatīk, kas padodas vai nepadodas.

Karjeras nedēļa

BeFunky-collage (1)
Jau vairākus gadus oktobra otrā nedēļa pieder Karjeras nedēļas aktivitātēm visu vecumposmu bērniem un jauniešiem. Šogad tā Gulbenes novadā notiks no 8. līdz 12.oktobrim. Nedēļas moto “Vadi savu karjeru pats!” jau pasaka priekšā, ka aktivitātes būs saistītas  ar  karjeras  vadības prasmju attīstīšanu.

Iepazīstu ražotnes

razotne1
16.maijā darba pasaules iepazīšanai Stāķu pamatskolas 1.-5. klašu skolēniem notika karjeras izglītības pasākums “Iepazīstu ražotnes”, kura laikā apmeklējām ražošanas uzņēmumu SIA “Rūjienas saldējums”. Uzņēmuma gide Ieva sniedza informāciju par to, kāds bija saldējuma ražošanas process pirms 60 gadiem un kā darbs tiek organizēts šodien. Mums, darbojoties grupās, tika dots uzdevums nosaukt galvenās atšķirības, kas mainījies šo gadu laikā.

Karjeras dienas

pasakums1
29. martā rītā Gulbenes kultūras centrs bija salīdzināms ar rosīgu skudru pūzni. Gan foajē, gan zālē rosījās novada vidusskolu, tuvējo tehnikumu un augstskolu pārstāvji, ierīkojot stendus savas mācību iestādes reklamēšanai. Te ieraugām Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2. vidusskolas, Lizuma, Lejasciema veidotos stendus, ieradušies arī kaimiņi - Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola.

Astronoms un biologs

astronoms
23. novembrī Stāķu pamatskolā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 1.-7. klašu skolēni piedalījās lekcijā-prezentācijā par astronomijas un dabaszinību jomas profesijām ar mērķi iepazīt biologa un astronoma profesijas, izzināt, kādas rakstura īpašības, zināšanas un prasmes nepieciešamas šajā jomā strādājošiem, par iespējām darba tirgū.

Projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs (līdz 31.12.2020.)

Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

Projekta mērķis ir nodrošināt karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu pieejamību vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, kā arī veicināt skolēnu informētību par tālākās izglītības iespējām un motivēt viņus veikt profesijas izvēli atbilstoši savām interesēm, spējām, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

Es piekrītu sīkfailu izmantošanai