Piekļūstamības paziņojums

Piekļūstamības paziņojums

Stāķu pamatskola saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 "Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā" (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz: https://www.stakuskola.lv/

Tīmekļa vietnei veikts vienkāršotais izvērtējums. Izmantotā metode - VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne?

Stāķu pamatskolas tīmekļa vietne daļēji atbilst MK noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ:

  • Sadaļām “Aktualitātes”, “Par skolu”, “Skolas simboli”, “Galerijas”, “Kontakti”, “Projekti” un “Karjeras attīstības atbalsts” izmantojot navigāciju ar “TAB” taustiņu, nav iespējams aktivizēt un atvērt apakšsadaļas. Lai ieviestu pārvietošanās iespēju pa galvenajām sadaļām un to apakšsadaļām ar “TAB” taustiņu, tiks sagatavots nepieciešamo izmaiņu pieprasījums, kas tiks iesniegts mājaslapas uzturētājam, lai tiktu veiktas nepieciešamās izmaiņas mājas lapas kodā nepieciešamās funkcionalitātes ieviešanai.
  • Nav iespējams aplūkot tīmekļa vietnes galvenās sadaļas interneta pārlūku mobilajās versijās, tiks sagatavots nepieciešamo izmaiņu pieprasījums, kas tiks iesniegts mājas lapas uzturētājam, lai tiktu veiktas nepieciešamās izmaiņas mājas lapas kodā nepieciešamās funkcionalitātes ieviešanai.

Šī tīmekļvietne pēdējo reizi tika izvērtēta 09.05.2023. Izvērtēšanu veica informācijas sistēmu uzturētājs Arvīds Dane.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments:

Paziņojums

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu tīmekļa vietnē publicēto saturu, kas šobrīd nav pieejams jums vēlamā formātā, aicinam veikt nepieciešamās informācijas pieprasījumu ar e-pasta starpniecību Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruņa numuru: +371 64497253

Atsauksmēm un saziņai

Tīmekļa vietnes piekļūstamība tiek pamazām ieviesta un uzlabota, veicot izmaiņu pieprasījumu sagatavošanu un nodošanu mājas lapas izstrādātājam un uzturētājam.

Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, aicinam sazināties ar mums:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālruņa numurs: +371 64497253

Adrese: Stāķu pamatskola, Stāķi 7, Stradu pagasts, Gulbenes novads, LV-4417

Jūsu iesniegtais pieprasījums tiks izskatīts un apstrādāts 7 darba dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža, informējot Jūs par pieprasījuma izpildes statusu pēc Jūsu iniciatīvas.

Sūdzību iesniegšana

Par tīmekļvietnes piekļūstamību Stāķu pamatskolā atbildīgs ir informācijas sistēmu uzturētājs Pēteris Naglis, tālr: +37129818537, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pārraugošajā iestādē atbildīgais ir Gulbenes novada pašvaldības informācijas tehnoloģiju kompetences centra darbinieks Intars Umbraško, tālr: +371 25428720, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ja neesam atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargamam

Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010

Tālrunis: +37167686768

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 09.05.2023 un atkārtoti pārskatīts 21.08.2023 .

Šo paziņojumu apstiprināja Diāna Šķēla Stāķu pamatskolas direktore.


PIEKĻŪSTAMĪBAS IZVĒRTĒŠANAS PROTOKOLA VEIDLAPA