Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Karjeras nedēļa

WhatsApp Image 2022-10-19 at 3.00.47 PM (2)
WhatsApp Image 2022-10-19 at 3.00.47 PM (2)
No 17.  – 21.oktobrim Latvijas pilsētu un novadu izglītības iestādēs sākas ikgadējā Karjeras nedēļa. Ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” skolēni aicināti izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas, piedaloties daudzveidīgās aktivitātēs. 

 

19.oktobrī Stāķu pamatskolas 5.klases skolēni apmeklēja uzņēmumu SIA “Gaujas koks”, kurš nodarbojas ar kokmateriālu ražošanu un tirdzniecību. Mūs sagaidīja ražošanas vadītājs Ilmārs Miķelsons, izdalīja darba vestes, iepazīstināja ar drošības noteikumiem un mūsu izziņas taka varēja sākties. Viņš pastāstīja, ka neskatoties uz tūkstošiem citu zāģētavu konkurenci, uzņēmums parādījis spēju augt un izturēt konkurenci. Sākumā, lai uzlabotu ražošanas kvalitāti, apjomu un efektivitāti, tika veikti nepārtraukti ieguldījumi un uzlabojumu ražošanas iekārtās. Ražošanas līnijas aprīkotas ar mūsdienīgām iekārtām: baļķu šķirošanas līnijas, mizošanas līnijas, ripzāģu zāģēšanas līnijas, slapjā materiāla šķirošanas līnijas, pakošanas līnijas, kuras ir aprīkotas ar tehnisko redzi un datorvadību. 100% saražotā materiāla ir žāvēts. Ilmārs palīdzēja skolēniem aizdomāties par savām spējām un, kā tās var palīdzēt nākotnē veidot karjeru, lai sasniegtu savus mērķus. Jautājām Ilmāram: “Ja Jūs varētu atgriezties skolas solā, kuru mācību priekšmetu mācītos cītīgāk? ” Tā būtu matemātika, atzina Ilmārs. Ar interesi klausījāmies par uzņēmuma SIA “Gaujas koks” šodienas stratēģiju, kā kļūt modernākai un efektīvākai, saglabājot savas pozīcijas tirgū. Paldies ekskursijas vadītājam par iespēju iepazīt SIA “Gaujas koks” ražošanas procesu!

Galerija: ŠEIT