Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Velopārgājiens uz Kaļņa ezeru

29. septembrī mēs- 7.klases skolēni, pieci 6.klases skolēni, skolotājas Ilze un Aina- devāmies 50km garā braucienā ar velosipēdiem uz Kaļņa ezeru. Informācijai: Kaļņa ezers atrodas Gulbenes novadā, Stradu pagasta administratīvajā teritorijā. Vidējais dziļums ir 1.8 metri, bet maksimālais dziļums - 4.9 metri.

Daudzi no mums velosipēdus ikdienā nelieto, tādēļ pievarēt garo ceļu nebija viegli. Pēc divu stundu braukšanas mēs nokļuvām iecerētajā galapunktā.

 

Tur mēs izveidojām ugunskuru, un visi kopā cepām desiņas. Mēs sējām mezglus, spēlējām spēles un jokojām. Vēlāk devāmies sakopt nelielu vietu mežā, savācām atkritumiem, apskatījām lapeni, kur var jauki atpūsties.

Kad pienāca laiks doties atpakaļ, gribējām vēl palikt, jo bija jautri. Atpakaļceļš bija grūtāks nekā uz priekšu, jo bijām jau noguruši pēc lielajām aktivitātēm un ceļš veda kalnā. Bija grūti, bet mēs lepojamies ar paveikto.

7.klases skolnieks Kārlis Kočāns

 

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"