Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Tēvu dienā kopā

21584144 1353654424756330 507154902 oStarp lietavām ataust saules apspīdēts rīts. Pati daba atkal aicina ģimenes ar bērniem aktīvi pavadīt Tēvu dienu  Stāķu parkā.

Koku ielokā sporta skolotājas Ainas vadībā rosās galvenie tiesneši – 6., 7. klases skolēni: Agnese, Dace, Mareks, Toms, Estere, Signija, Anastasija, Karīna, Ketlīna, Rēzija.  Vieni gatavo ābolu svēršanas un  mizošanas vietas, citi pārskata disku golfa,  “koka kāju”, “ašā volejbola”  laukumus. 

Ierodas radošo darbnīcu vadītājas  - medaļu meistare Inese, piekariņu karaliene Elīna, “spico” trauku radītāja Lāsma un atver dāvanu tapšanas laboratoriju.  Parka viducī saimnieks Alvis  sakūris ugunskuru, dod norādījumus galvenajiem  pavāriem Sandrai un Andrim.

Kad sagatavošanās darbi paveikti, arī Tēvu dienas mazie un lielie aktīvisti jau pulcējas, lai iesaistītos fiziskajās aktivitātēs, gatavotu dāvaniņas tētim un vectētiņam.

Ne cik ilgi, visapkārt  virmo sportiskais azarts, dāvanu radīšanas prieks, lielajā katlā uz ugunskura vārās zupa.

Pasākuma noslēgumā jaunie tiesneši dala balvas izveicīgākajiem,  visus apvieno gardās zupas smeķis.

Viens saulains rīts  starp lietavām ir daudz vai maz? Ja piepluso  sportiskas aktivitātes un ģimenes kopā būšanu, tad tas noteikti ir daudz.

Paldies Tēvu dienas pasākuma organizētājiem un atbalstītājiem!