Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

“Skrējiens vasarā”

VN0

29.maijā  Stāķu pamatskolā sākām 2 dienu projektu  “Skrējiens vasarā”, kas sasaucās ar veselības vecināšanas pasākumiem visā Latvijā. Vienā dienā klases plānoja pārgājienus, otrā diena – tradicionālā sporta diena ar orientēšanos, ugunskuru un desiņu cepšanu.

Pirms “Skrējiena vasarā” dalībnieki satikās skolas pagalmā, lai iesildītos, noskaņotos startam.  Pēc sporta skolotājas Ainas Rubenes uzmundrinošajiem saukļiem, tika uzstādītas endomondo programmas mobilajās ierīcēs, un klašu grupas varēja sākt skaitīt savus veselības kilometrus.

VN

 

VN2

 

VN1

 

VN3

 

7.klases skolēni devās uz pirtslietu darbnīcu Daukstu pagastā.

8. klase devās uz atpūtas kompleksu “Ferma” Daukstu pagastā, lai sportiskā garā kopīgi nosvinētu vasaras dzimšanas dienas. Lai gan summēto kilometru skaits nav pārāk liels, piedzīvotās sporta aktivitātes – futbols, tautas bumba, kartings šo dienu padara par veselību veicinošu. Skolēni veica 4,5 kilometrs.

Dienas otrajā pusē no plkst 18.00 – 20.00 ikvienam iedzīvotājam bija iespējams krāt savus veselības kilometrus braucot ar velosipēdu, nūjojot, skrienot, soļojot, jaunizveidotā kilometra aplī Stāķu parkā.  Diemžēl atsaucība bija mazāka kā citus gadus. Piedalījās tikai jaunāko klašu skolēni un 2 pieaugušie.

 

VN4

 

VN5

 

VN6

 

Paldies visiem, kas piedalījās veselības nedēļas pasākumos, īpaši bērniem, kuri lietainā laikā piedalījās velobraucienā Stāķi- Stradi- Sūniņas- Stāķi. Domāju, ka visiem arī patika atpūtas pasākums Stāķu sporta namā.

Stāķu parkā ir ar dzeltenām bultiņās iezīmēts kilometra aplis, esiet aktīvi, atrodiet laiku krāt savus veselības kilometrus arī ikdienā. Atcerieties, veselību neviens neiedos! Es jums novēlu – spēju būt veseliem!

                                                                         Stāķu pamatskolas sporta skolotāja Aina Rubene