Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Noslēdzies eTwinning projekts “The guidebook of our region”

18471951 10155239623372296 1949043908 o 200x1402016./2017.m.g. Stāķu pamatskolas 6.klases skolēni, skolotājas Ilze un Aina, sadarbojoties ar skolēniem no Čehijas, Itālijas, Grieķijas un Turcijas, īstenoja Erasmus+ eTwinning projektu “The guidebook of our region”. Tā mērķis bija izzināt skolai tuvumā esošās atpūtas un izklaides vietas, pievērst uzmanību aktīvam dzīvesveidam, attīstīt skolēnu sadarbības prasmes, piedaloties un organizējot dažādas aktivitātes, dalīties ar idejām un pieredzi starp sadarbības partneriem, bagātināt angļu valodas zināšanas un IKT prasmes.

Visa gada garumā bijām divos velobraucienos un trijos pārgājienos, izstrādājām pirmo velomaršrutu Stradu pagastā, kopā ar skolotāju Andri un saimnieku Alvi izgatavojām maršruta norādes, ko mums palīdzēja uzstādīt Arvis Rubenis. Sadarbojoties ar Stradu pagastu, tika noorganizēta jauka maršruta atklāšana un izvietots multislēpnis jeb Multi Geocache. Pavadījām daudz laika kopā gan strādājot, gan atpūšoties, pārvarējām slinkumu un lepojāmies ar padarīto. Projekta noslēgumā mums bija nakts klasesvakars, kurā kopā ar vecākiem cepām picas, spēlējām spēles un skatījāmies filmas, un atpūta disku golfa parkā “Stari”.

Esam gatavi iesākto darbu turpināt!

 

Vairāk par padarīto: https://drive.google.com/file/d/0B0Y9aR2kBgFuMk1kOGN3THVPdDA/view?usp=sharing

 

Ilze Putne

eTwinning koordinatore