Skolēnu grupas mobilitāte Vācijā
Labi rezultāti vēstures olimpiādē
Gaišais ceļš uz Ziemassvētkiem
Skolēnu grupas
mobilitāte Slovākijā
Gatavojoties Ziemas saulgriežiem
Dabaszinātņu
iepazīšana
previous arrow
next arrow
Slider

Pasaules uztura diena

Pasaules uztura diena-1_page-0001
Pasaules uztura diena-1_page-0001
Katru gadu 16. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules uztura diena (tiek saukta arī par Pasaules pārtikas dienu). Šīs tematiskās dienas ietvaros tiek uzsvērts, ka ūdens ir būtisks resurss, kas nepieciešams gan mūsu dzīvības un veselības saglabāšanai, gan pārtikas ražošanai. Šī gada Pasaules pārtikas dienas moto ir “Ūdens ir dzīvība, ūdens ir ēdiens”. Tāpēc šīs tematiskās dienas ietvaros vēlamies atgādināt, ka pietiekama ūdens uzņemšana un pilnvērtīgs uzturs, ir būtiskas veselīga dzīvesveida sastāvdaļas, sniedzot mūsu organismam nepieciešamo enerģiju un uzturvielas. 

Lai aktualizētu šo dienu, esam izstrādājuši darba lapas par veselīga uztura pamatprincipiem un ūdens uzņemšanas veicināšanu sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem, kura pievienota e-pasta pielikumā .pdf formātā. 

Aicinām Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla izglītības iestādes iepazīties un izmantot arī citus Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra sagatavotos informatīvos materiālus par veselīgu uzturu: 

Ar visiem SPKC izstrādātajiem informatīvajiem materiāliem iespējams iepazīties šeit:https://www.spkc.gov.lv/lv/informativi-materiali.