Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Projekta “Sporto visa klase” 7. sezonas atklāšana

DSC_1072
DSC_1072
Gājputnu spārnos iepinušies pēdējie saules stari un trallinādami aizceļo kaut kur tālu, tālu. Krāšņā kļavas lapa virpuļodama aizlido tālu prom no sava koka. Smagie, pelēcīgie mākoņi steidzas vien sev zināmā tālumā. Ik rudeni ir mirklis, kad iestājas klusums. Klusums dabā, klusums mūsos pašos. Kādu laiku mēs ļaujamies un klausāmies klusuma melodijā, baudām to.

Kad klusumam sāk aptrūkties vārdu un skanējuma, sprakšķēdamas, gluži kā uguns dzirkstelītes, gluži kā mazas dumpinieces, sāk trallināt domas un idejas.

Reizēm klusa, kautrīga ideja izvēršas par lielu projektu. Šim stāsts tieši tā arī aizsākās – no krāsainā, vējainā rudenī dzimušas idejas, kas piedzima ar vārdiem “kaut mēs varētu …”  Un šodien, 6. novembrī līdz ar daudziem citiem dalībniekiem, mēs, Stāķu pamatskolas 2. klases skolēni, varam piedalīties projekta “Sporto visa klase” 7. sezonas atklāšanas ceremonijā. 

Šogad atklāšanas ceremonija notiek citādāk, bet mēs par to nebēdājam (nu varbūt mazliet). Mums ir pati labākā sporta skolotāja! Viņa gādāja par to, lai šī diena norit sportiski, darbīgi, draudzīgi – īsāk sakot “pa smuko noskaņojumā”. Nedēļas gaitā mēs diskutējām, plānojām un rīkojāmies, lai šī diena, 6. novembris, mums būtu ar svētku garšu. Mums izdevās viss ieplānotais! Mums izdevās noķert un pieradināt sadarbības līksmi. Mēs izbaudījām izpalīdzības saldumu. Mūsu vidū ir iedzīvojies sportiskais azarts.

Protams, tiešsaistē vērojām projekta ”Sporto visa klase” 7. sezonas atklāšanas ceremoniju. Vingrojām kopā ar veselīgajiem dārzeņiem, priecājāmies par skolotājām, kuras saņēma balvas par aktīvu darbošanos projektā, klausījāmies sportistu iedvesmojošos stāstus, dziedājām un dejojām kopā ar “Bermudu Divstūri”. … jautri, sportiski un atmiņā paliekoši!

Re, uz klases palodzes sēž kaķis un vēro mūs! Nekad agrāk tā nav gadījies! Uztveram to kā svētību.

… mākoņu vāli pierimuši savā nerimtajā skrējienā un mierīgi gozējās debesu jūrā. Uz ceļa izbiris saules gaišums. Sētniece cenšas to aizslaucīt kopā ar rudens lapām, bet nekā – tas dzied un spēlē paslēpes.

                                                    

Galerija:https://stakuskola.lv/index.php/galerijas/foto-galerija-2020-2021#nanogallery/nanoGallery/72157716895252386