Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Tēvu diena 2019

IMG-20190909-WA0025
IMG-20190909-WA0025
Par jauku tradīciju mūsu skolā ir kļuvusi Tēvu dienas svinēšana.

8.septembrī, baudot silto un saulaino laiku, uz 8. un 9. klases skolēnu un skolotājas Ainas organizētajām Tēvu dienas aktivitātēm bija ieradušās 27 ģimenes, pulcējot nepilnu simtu dalībnieku.

Piedalīšanās interesantās, atraktīvās un saliedējošās aktivitātēs izraisīja sajūsmu un smaidu ikvienā sejā.Skolotāja Ligita palīdzēja bērniem izgatavot dāvanas tētiem. Neiztrūkstoša šī pasākuma aktivitāte bija zupas vārīšana uz ugunskura.

Pateicoties Erasmus+ projekta atbalstam, ikvienai pasākumu apmeklējušai ģimenei būs iespēja pavadīt kopā laiku dažādās aktivitātēs Gulbenes novadā. Projekta mērķis ir pozitīvu savstarpējo attiecību veidošana gan skolā, gan ģimenēs, izskaužot mobinga riskus.

Tēvu dienas pasākums ir iekļauts Erasmus+ programmas projekta “Safe school- successful students”, Nr. 2017-1-DE03-KA219-035485_5 aktivitātēs.

FOTO GALERIJA:

Tēvu diena 2019