Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Daba uzlādē

Kad ziema mums dāvina balto sniegu, nevar palaist garām prieku. Prieku, ko var izbaudīt tikai sniegotā dienā, to elpojot, smaržojot, pa to pēdojot.  9. klasi sniegotā ziema tā iekārdināja, ka  20. decembrī projekta “Meklējam Ziemassvētkus” ietvaros,  viņi nolēma  doties dabā.   

Paši uzstādījuši ziemas pārgājiena uzdevumus: sarūpēt un atstāt mežā zvēriem dārzeņus, sameklēt eglīti un izliet laimes jaunajam gadam, viens aiz otra devās pa balto taku. Draiskojoties ar sniegu, pievarēti vairāk kā 6 kilometri. Kokos atstāti gardi dārzeņu rotājumi  zvēriem, atrasta  viszaļākā eglīte, izlieta un izzīlēta laime 2018. gadam. Tikai viena sportiska diena pie dabas var tik ļoti uzlādēt ar jaunu enerģiju, pozitīvām  izjūtām! Neticami!   

Iesakām visiem jaunajā gadā vairāk aktivitāšu pie dabas!

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"