Druviena

2019.gada 3,oktobrī Stāķu pamatskolas 7.klases skolēni apmeklēja “Druvienas latviskās dzīvesziņas centru”. “Druvienas Latviskās dzīvesziņas centra” darbinieki sagatavojuši plašu un interesantu piedāvājumu klašu kolektīviem.

Aizraujošs piedzīvojums skolēniem bija izlaušanās spēle, kas notika konkrētās telpās,  kur, pildot dažādus tehniskus, loģikas un radošuma uzdevumus, nonācām tuvāk mērķa sasniegšanai – izkļūšanai no telpas, kurā bijām ieslēgti.

Spēle ir alternatīva mācību stunda, kurā varēja piedalīties visa klase un skolotājs. Skolotājam bija iespēja ar skolēniem spēles laikā sazināties un apkopot pašu būtiskāko. Mēs gājām istabā, lai sajustu to stāstu, izbaudītu to procesu. (...) Mēs  centāmies izveidot sajūtu - ka mēs esam šeit, mēs sadarbojamies, un mēs strādājam kopā.

Skolēni apguva teorētiskās un praktiskās zināšanas par klūgu pīšanai nepieciešamajiem materiāliem un to iegūšanu, sagatavošanu, nepieciešamo aprīkojumu un darbarīkiem. Guva ieskatu par dažādiem klūgu pinumu izstrādājumiem. Apmācības noritēja ļoti pozitīvā gaisotnē. Rezultāts ir iepriecinošs visiem – gan pašiem, gan skolotājai.

 

7.klases audzinātāja Jolanta Kuprovska

skolas_soma-krasains-web
skolas_soma-krasains-web

#LatvijasSkolasSoma #Gulbenesnovads