Atsauksmes pēc Valmieras teātra izrādes “Nekas” noskatīšanās

9.klase atsauksmes

Izrādē tika parādītas tās jauniešu problēmas, kuras mūsdienās ir aktuālas. Viena no tām ir vecāku uzmanības trūkums. Pats svarīgākais ir tas, ka jau bērnībā vecāki bērniem nepievērš uzmanību, un bērns dara visu, lai saņemtu uzmanību. Uzmanības trūkums bērniem rada vēlmi pierādīt pretējo. Pie kā tas viss noved? Tas noved pie tā, ka kāds beigās cieš. Cieš tas kurš gribēja labu.

Izrādē man patika viss, izņemot negatīvo.

Izrāde jauniešiem būtu jāapmeklē, jo tas liek aizdomāties par dzīvi.

Izrāde nam nepatika, bet patika tas, ka tika daudz uzmanības pievērsts skatītājiem. Izrādē ir daudz negatīvisma, nereāli psihiski slimi piemēri no jauniešu dzīves.

Atziņas pēc izrādes: neseko citiem, esi patstāvīgs, domā, ko dari, tas ietekmē tavu nākotni, neietekmējies no cilvēkiem.

Citiem ieteiktu noskatīties, jo tā ir pamācoša.

Izrādē man patika tas, ka notika spēle starp aktieriem un skatītājiem. Izrāde ir ar zemtekstu, kuru ne visi sapratīs.

Es ieteiktu jauniešiem apmeklēt šo izrādi, jo tā ir pamācoša.

8.klase atsauksmes

Jauniešu problēmas, kas parādītas izrādē:

Jaunieši nesaprot nāves nozīmi. Daudzi domā, ka realitātē būs tāpat, kā spēlē, kad cilvēkam var būt vairākas dzīvības. Viņi spēlējas ar savu dzīvību, kaut gan tā ir tikai viena, pietam trausla.

Jaunieši kļūst depresīvi, ja viņi domā savādāk kā vairums jauniešu un viņi netiek saprasti.

Pusaudžu vecumā mēs katrā situācijā saskatām problēmas. Šinī izrādē parādīta jauniešu domāšana, neapdomīgā rīcība un sekas, ar ko viņi nebija rēķinājušies.

Kas izrādē patika:

Patika aktieru meistarība, ar to viņi trāpīja tieši mērķi- mēs sapratām, ka mums ir šādas pašas problēmas. Stāsts lika aizdomāties, ka, iespējams, mēs varētu savā attieksmē ko mainīt.

Sākums bija smieklīgs, bet beigas nopietnas. Pat pārāk nopietnas.

Godīgi? Izrāde bija tiešām normāla.

Sēdējām blakus aktieriem, tādēļ jutos kā izrādes dalībnieks.

Patika tas, ka ļoti precīzi tika parādītas mūsu problēmas. Mēs uz sevi varējām paskatīties no malas.

Jociņi bija smieklīgi.

Vai ieteiktu apmeklēt izrādi:

Jā, bet izrādē ir jāiedziļinās, lai saprastu, kādas problēmas tiek parādītas.

Jā, jo man liekas, ka šī izrāde ir aktuāla mūsdienu jaunatnei.

Nē, jo tiek aplūkotas pārāk daudz problēmas.

Jā, jo vienlaicīgi ir smieklīgi un nopietni.

Izrāde ir laba. Tā liek domāt par cīņu ar iekšējo “velniņu”, kas tev čukst: “Priekš kam tu kaut ko dari? Tam nav nekādas jēgas.”

Jā, jo šī izrāde nevar nepatikt.

7.klase atsauksmes

Man patika, ka visi centās palīdzē Pēram Antonam mainīt savus uzskatus, mēģināt palīdzēt atrast savu dzīves jēgu. Tas bija jauki, taču to varēja izdarīt labākos veidos, nevis aiziet tik tālu.

Domas par dzīvi, un vai patiešām ir vērts dzīvot. Tās ir visaktuālākās problēmas. Neviens nezina savas dzīves jēgu, bet tā ir katra lieta, kas tev ir svarīgs. Vienmēr daudzi domā par nāvi, bet dzīve ir dota, lai tu sasniegtu visu iespējamo.

Es domāju, ka derētu aiziet uz šo izrādi, jo tā parāda, kā nevajag darīt. Tā parāda, cik tālu, dēļ sīka jautājuma, var aiziet bērni, ka to varēja izdarīt savādāk. Dzīves jēga var būt pats mazākais sīkumiņš, piemēram, dabas skats, citi cilvēki un daudz kas cits.

Izrādē bija parādītas vardarbības problēmas. Man izrādē patika, ka stāstīja stāstu, tas man likās interesants. Es ieteiktu citiem apmeklēt izrādi, jo tā ir pamācoša.

Vislabāk man izrādē patika stāsta doma, kas lika aizdomāties, kāda ir manas dzīves jēga. Daudzi jaunieši nespēj atrast dzīves jēgu. Es pats saprotu, ka mana dzīves jēga ir izbaudīt un priecāties. Izrādē ir daudz dziļu domu.

Man patika izrādes dziļā doma, jo tas lika aizdomāties, kas notiek pasaulē. Es ieteiktu daudziem jauniešiem apmeklēt izrādi, jo tas lika aizdomāties par svarīgo.

 

skolas_soma-krasains-web
skolas_soma-krasains-web

#LatvijasSkolasSoma #Gulbenesnovads