VECMĀMIŅU RĪTS

“Mana vecmāmiņa ir īpaša. Viņa vienmēr saka: «Esmu vēl jauna!» Viņa seko līdzi laikam, prot rīkoties ar datoru, izmantot skaipu, viņai ir laba humora izjūta. Viņa spēj tikt galā ne tikai ar sieviešu darbiem, bet arī vīriešu. Māk pati naglu iesist, krāsot un lodēt! Vienmēr saka: «Es pati visu varu!» Viņa ir ģimenes tradīciju turētāja, mūsu dārgums, gluži kā zemeslode, ap kuru viss kustas.” Šādas un vēl daudz un dažādas prasmes un iemaņas Stāķu pamatskolas skolēni piedēvē savām vecmāmiņām.

Visi no sirds cenšas, lai vecmāmiņām radītu sirsnīgus un aizkustinošus svētkus. Ja omes ir īpašas, tad arī viņām veltītajam pasākumam jābūt īpašam. Pasākumā omes lutinājām ar skanīgām dziesmām, muzikāliem priekšnesumiem, lustīgām dejām, atraktīviem šoviem un to visu kopā savijām mīļiem, sirsnīgiem dzejas rindu pavedieniem.

Katrai omei bija dāvāta iespēja sēdēt “karalienes krēslā” un izbaudīt šo mirkli esot visu uzmanības centrā. Kā spilgts akcents bija mazbērnu sacerētās un nolasītās dzejas rindas, kā arī pašdarināts apsveikums.