Skolotāji pilnveido savas prasmes EIROPASS TEACHER ACADEMY

WhatsApp Image 2022-10-16 at 5.46.41 PM
WhatsApp Image 2022-10-16 at 5.46.41 PM
Erasmus+ projekta ietvaros no 10. – 15.oktobrim Romā 3 Stāķu pamatskolas pedagogi apmeklēja profesionālās pilnveides kursus “Radoša un sadarbspējīga klase”, kuru laikā apguva IKT līdzekļus mācību procesa dažādošanai. Kursi bija lieliska iespēja prezentēt savu skolu un iepazīties ar Eiropas valstu – Islandes, Spānijas, Portugāles, Rumānijas, Polijas, Vācijas un Itālijas jaunākajām tendencēm un inovācijām izglītībā.

Kursu nodarbībās tika papildinātas prasmes Canva, Padlet, Pinterest lietošanā. Vadītājs iepazīstināja ar Podcast veidošanu un ierakstīšanu, stāstu radīšanas veidiem digitālajā vidē (Wordclouds, Plot Generator), 3D projektēšanu, darba procesa organizēšanu Milanote un Miro vidē. Praktiskās nodarbības tika papildinātas ar kreativitātes, kritiskās domāšanas, sadarbības veicināšanas un labas prezentācijas veidošanas teorētiskajiem aspektiem. Tiek plānots ieviest apgūtās prasmes ikdienas mācību procesā – kursu dalībnieces izmantos iegūtās prasmes savās mācību priekšmetu stundās, dalīsies ar labās prakses piemēriem atklātajās mācību priekšmetu stundās.

Dalība projekta mobilitātē sniedza iespēju uzlabot angļu valodas prasmes un iespēju skatīt Romas kultūrvēstures objektus.

Kursantes Mudīte Rubene, Elēna Obrumāne un Diāna Šķēla.

Foto galerija: ŠEIT

Print
Print