Erasmus+projekta “Mācību mobilitātes skolu izglītības sektorā” kursi Tenerifē

Game-Based-Learning-700x408
Game-Based-Learning-700x408
Erasmus+ projekta ietvaros no 15. līdz 19. augustam Stāķu pamatskolas skolotājas Ilze Putne un Marita Mūrniece piedalījās kursos “Game based learning and gamification”. Kursos tika sniegts teorētiskais pamatojums spēļu pielietošanai mācību procesā, kā arī izieta virkne praktisku vingrinājumu, lai apgūtu uz spēlēm balstītu mācīšanos un spēļošanu.

Iepazināmies ar motivācijas metodēm, sacensību un sadarbības spēlēm, ar izglītojošu spēļu tiešsaistes rīkiem.

Liela uzmanība tika pievērsta spēles dizaina struktūras analīzei un izpratnei par to, kā pārnest saistošos spēles dizaina elementus izglītības kontekstā.

Kursus vadīja un savā pieredzē dalījās kolēģe no Polijas Agneszka Iwanicka. Spēles izspēlējām kopā ar kursu dalībniecēm no Polijas, Čehijas, Rumānijas, Slovākijas un Nīderlandes.

Apmeklējām Teides nacionālo parku un Teides vulkānu, kas ar savu 3718 m augstumu ir augstākais kalns Spānijā un ar vairāk nekā 7000 m augstumu virs okeāna dibena ir trešais lielākais vulkāns pasaulē.

Neaizmirstamas emocijas guvām Loro parkā, kas vienlaikus ir zooloģiskais dārzs, botāniskais dārzs un cirks vienuviet. Tajā mājo vairāk nekā 3500 dzīvnieku, baudījām akrobātisku delfīnu un iespaidīgu vaļu šovus, kā arī papagaiļu humoršovu.

Tenerife bagāta arī ar lielu augu daudzveidību. Sākot no banānu plantācijām un bezgala daudzajām palmu sugām līdz pat magnolijām. Īpaši jāizceļ Kanāriju salu Pūķa koks, jeb Drakona koks, kas ir visvecākais Drakona koks pasaulē. Šim aizvēsturiskajam kokam ir tuvu pie 1000 gadiem, precīzi noteikt nav iespējams dēļ tā, ka šiem augiem nav koksnes, stumbrs pēc sastāva līdzīgāks palmai nekā kokam.

Kursos gūtā pieredze ne tikai dod iespēju pilnveidot ikdienas mācību procesu, bet arī paplašina mūsu redzesloku un zināšanas.

Video šeit: https://youtu.be/d6CSvM1Hvd4

Marita Mūrniece un Ilze Putne

kursu dalībnieces

              

Projekts “Mācību mobilitātes skolu izglītības sektorā” (Nr.2021-1-LV01-KA121-SCH-000006986) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.