Karjeras nedēļa

BeFunky-collage (1)
BeFunky-collage (1)
Jau vairākus gadus oktobra otrā nedēļa pieder Karjeras nedēļas aktivitātēm visu vecumposmu bērniem un jauniešiem. Šogad tā Gulbenes novadā notiks no 8. līdz 12.oktobrim. Nedēļas moto “Vadi savu karjeru pats!” jau pasaka priekšā, ka aktivitātes būs saistītas  ar  karjeras  vadības prasmju attīstīšanu.

 

 

Karjeras dienas izbaudīja visu klašu skolēni. 1.-6. klase piedalījās sportiskās izdarībās, kuras veicot bija svarīgi sadarboties, sajust un dzirdēt otru. Tika piedāvāta iespēja parādīt sevi gan kā labu sportistu, gan veiklu organizatoru, gan parādīt teorētiskas zināšanas  par dažādu profesiju darbības jomām.

BeFunky-collage (1)
BeFunky-collage (1)

BeFunky-collage (2)
BeFunky-collage (2)

  

7.-9. klašu skolēniem pasākums bija ne mazāk svarīgs un nozīmīgs. Jauniešiem bija iespēja apskatīt, parunāt un izjautāt 13 dažādu skolu pārstāvjus. Katrs varēja rast kaut ko savām interesēm un gaumei atbilstošu.

Skolu “tirdziņā” piedalījās Valmieras tehnikuma, Smiltenes tehnikuma, Ogres tehnikuma, Eiropas brīvprātīgie Gulbenē, Rīgas stila un modes tehnikuma, Priekuļu tehnikuma, Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas, Latvijas Jūras akadēmijas jūrskolas, Murjāņu sporta ģimnāzijas, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2. vidusskolas, Rēzeknes tehnikuma, Lejasciema vidusskolas, Lizuma vidusskolas pārstāvji.