Karjeras dienas

pasakums1
pasakums1
29. martā rītā Gulbenes kultūras centrs bija salīdzināms ar rosīgu skudru pūzni. Gan foajē, gan zālē rosījās novada vidusskolu, tuvējo tehnikumu un augstskolu pārstāvji, ierīkojot stendus savas mācību iestādes reklamēšanai. Te ieraugām Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2. vidusskolas, Lizuma, Lejasciema veidotos stendus, ieradušies arī kaimiņi - Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola.

Tepat pamanām Smiltenes Tehnikumu un Valmieras Tehnikuma Rankas teritoriālo struktūrvienību. Daudzi studēt gribētāji noteikti pakavēsies pie Juridiskās koledžas un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas reklāmstendiem. Uz veselu virkni jautājumu būs jāatbild studentiem, kas ieradušies no sekojošām augstskolām: Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Vidzemes Augstskolas un Latvijas Universitātes Alūksnes filiāles.

Foajē zālē interesenti varēja piedalīties dažādās interaktīvās nodarbēs.

pasakums1
pasakums1

Viens no GNVĢ stenda atribūtiem bija laimes rats. To uzgriežot, varēja laimēt jautājumu par ģimnāziju – par pareizu atbildi – dāvaniņa.

pasakums2
pasakums2

BeFunky-collage
BeFunky-collage