Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

DOMU RIČU RAČS

ricu
ricu
Domā, domā, jāpadomā.. 
Tādi vārdi skan kādā dziesmā un  februārī ieķērās mūsu domās. Ko izdomāt, lai 14. februārī skolā virmotu aizrautības, prieka un iedvesmas gaisotne?  Salikām domas kopā un spēles kauliņu metām par labu Guntara Rača dzejas rindām.Tā arī iesākās pasākuma “Domu Riču Račs” virzība uz spēles izdošanos. Katra klase izvēlējās Guntara Rača tekstu un gatavoja izgājienu spēles laukumā pašā Valentīndienas karstumā.Šova laikā 2. 3. klase iesaistījās bigbendā, griezās dejās. Guntara Rača vārdi: “Neklusē, pasaki visu. Atlikts būs vienmēr par vēlu”, mudināja būt līksmes vidū. 4. un 6. klase skatītājos  raisīja domas par baltā un  melnā, pozitīvā un negatīvā pastāvību blakām. Par to, ka prieks vienmēr ir visam  pāri.  5. klase gaidīja brīvlaiku un tas bija tā vērts, jo  visi kopā vienojās ritma dejā un nedomāja par  mācībām. 7. klase teatralizēti meklēja labās domas. Izrādās tās neizaug dobēs, bet mūsu domās. 8. klase video sižetos atklāja dzīves  realitātes kārtis. Katram dzīvē sava loma un, cik tā spilgta, atkarīgs no pašiem. Skolas darbinieku ansamblis izklaidēja kādu kafejnīcā sēdošu pārīti un tā aizrāvās, ka nemanīja, skatuves aizkari jau aizvērušies. Ar jaunu elpu parādījās atraktīva soliste ar fanu pulku un smalks auto. Izrādījās, skolēnu vecāki atveduši bērniem iedvesmu. Vecāku priekšnesums spilgti apliecināja, ka dzīve ir svētki un mums ir ko svinēt.
Esam daudzas Guntara Rača domas iedzīvinājuši kustīgās idejās, dejās, krāsās, dziesmu melodijās.
Esam sapratuši, ka iesaistīšanās, darbošanās, draudzēšanās, svētku plānošana palīdz un liek domāt. Mēs sevi atveram priekam un kļūstam interesantāki. 
Paldies pasākuma dalībniekiem, organizatoriem – skolēnu pašpārvaldei, žūrijai un  sponsoriem – projekta Erasmus+  “Droša skola, veiksmīgi skolēni ” koordinatoriem!
 
Šogad pasākums “Domu Riču Račs” ir iekļauts Erasmus+ programmas projekta “Safe school- successful students”, Nr. 2017-1-DE03-KA219-035485_5 aktivitātēs.
 
 

ozio_gallery_nano