Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Aizvadīta pirmā projekta sanāksme Polijā

No 5.-8.decembrim skolotājas Ilze Putne, Inese Bodunova un Marita Mūrniece piedalījās pirmajā skolu stratēģiskās partnerības projekta “Safe School- Successful Students” (Nr. 2017-1-DE03-KA219-035485_5 ) sanāksmē, kas norisinājās partnerskolā “Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Jankowie Przygodzkim” Polijā.

Klātienē tika iepazīti visi projekta partneri un Polijas skola, plānoti projekta sanāksmju laiki un nākamās projekta aktivitātes. Visi partneri prezentēja savas valstis, pilsētas, izglītības sistēmu un skolu. Mūs sirsnīgi uzņēma Przygodzice mērs un bija iespēja apmeklēt Poznaņu, kur iepazināmies ar pilsētas vēsturi, aplūkojām pilsētas skaistākās vietas, apmeklējām Ziemassvētku tirdziņu.

Marita Mūrniece: “Bija ļoti interesanti un aizraujoši satikt kolēģus no citām sadarbības valstīm, kopīgi pamuzicēt, iepazīties ar skolām Polijā, uzzināt ko jaunu no Polijas kultūras un vēstures un, protams, lieliska iespēja atjaunot un pilnveidot angļu valodas prasmes.”

 

Neliels ieskats par šeit:

Nākamās projekta aktivitātes no janvāra līdz aprīlim:

  • Ievietot savu projekta logo www.tricider.com , 10 skolēniem no katras skolas nobalsot par diviem logo, komentējot savu izvēli;
  • Visās klasēs atrast skaidrojumu vārdam “mobings”;
  • Paust personīgo pieredzi par mobingu, izveidot video materiālus un ievietot tos Twinspce vidē;
  • Diskutēt par tēmu “Tolerance”.

Nākamā tikšanās notiks 2018. gada 22.- 28.aprīlim Portugālē, kur Stāķu pamatskolu pārstāvēs 2 skolotāji un 2 skolēni.