Slider

4. klases sadraudzības brauciens uz Malienu

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photo "38253839196" not found (invalid ID)"
 2017. gada 18. oktobrī  Stāķu pamatskolas 4. klase viesojās Alūksnes novada Malienas pamatskolā, lai veidotu sadraudzību ar šīs skolas ceturtajiem. Bijām nedaudz satraukti, jo tikšanās sākās ar Tautas bumbas maču starp abām klasēm. Spēle aizritēja ļoti azartiski un uzvarēja draudzība.

Pēc izsportošanās devāmies nelielā ekskursijā pa Malienas pamatskolu un baudījām kopīgas pusdienas, kam sekoja tuvāka iepazīšanās vienam ar otru, našķošanās ar skolēnu sarūpētajiem gardumiem un neiztikt, protams, bez atraktīvām spēlēm, kuru laikā mācījāmies komunicēt, priecāties un veidot sadraudzību.

Laiks pagāja nemanot un ar solījumiem draudzību turpināt atvadījāmies, lai nākamreiz tiktos Stāķu pamatskolā.

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"