Slider

Gulbenes novada izglītības iestāžu 4. klašu skolēni tiekas Stāķu pamatskolā

149563718555684

Laikapstākļi šobrīd atgādina kaut kādu pamatīgu gadalaiku sajukumu. Savukārt novada izglītības iestāžu 4. klašu skolēnu pasākumā gandrīz viss bija saplānots un paredzēts jau labu laiku iepriekš un -  šīs prognozes piepildījās.

Šogad pasākuma plānošana un vadīšana tika uzticēta Stāķu pamatskolas kolektīvam (skolēniem un skolotājiem). Pasākuma mērķis: padarīt šo 25. aprīli par interesantu un atmiņā paliekošu dienu, kurā mēs ne tikai jautri pavadām laiku, bet kaut ko arī gūstam – pieredzi, zināšanas, draugus utt.

 Ar pasākuma dalībniekiem tikāmies skolas zālē, lai sniegtu viesiem melodisku dāvanu – 1.-5. klašu skolēnu sagatavotu koncertu. Tad, kā Stāķu pamatskolas direktore minēja, “vienā kabatā ielikuši sportisko garu, otrā - darbošanās sparu”, devāmies uz sporta halli,  “pavasara puteni pārvērst priekā.”

Darbošanās notika dažādās stacijās, kurās skolēni sportiski intelektuālajās aktivitātēs apliecināja savu asprātību, gudrību, veiklību un izdomu.

Paldies Stāķu pamatskolas 6. un 7. klases skolēniem par aktīvu līdzdalību pasākuma organizēšanā un vadīšanā!