Slider

eTwinning projektam Eiropas Kvalitātes Sertifikāts

Serifikats

2014./2015. un 2015./2016. mācību gadā  Stāķu pamatskola sadarbībā ar Žygaičių ģimnāziju realizēja Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitātes eTwinning projektu “Veseli un laimīgi!”. Tā mērķis bija, izmantojot sporta aktivitātes, pievērst uzmanību veselīgam dzīvesveidam. 

 

Stāķu pamatskolu pārstāvēja angļu valodas skolotāja Ilze Putne, sporta skolotāja Aina Rubene un 20 skolēni, kas skolu nu jau ir beiguši. Pateicoties skolotāju un skolēnu ieinteresētībai un aktivitātei, projekts bija ļoti veiksmīgs un ieguva Nacionālo kvalitātes sertifikātu. Veiksmīgākie eTwinning projekti visā Eiropā tiek apbalvoti ar eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu. Par lielu pārsteigumu šādu sertifikātu ieguva arī Stāķu pamatskolas projekts. Skolotājām un skolēniem ir liels gandarījums par labi paveikto darbu un augsto novērtējumu.