Slider

Stāķu pamatskolas skolnieces pārstāv Gulbenes novadu LVF kausa izcīņā

 

rsz p1010481

26. un 27.novembrī Gulbenē risinājās Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kausa izcīņa U-13 grupas jauniešiem. Cīņā par 1.- 6.vietu iesaistījās Gulbenes novada Bērnu un jauniešu sporta skolas U-13 komanda, Komandā spēlēja arī divas Stāķu pamatskolas skolnieces - Dace Guste un Agnese Bērziņa.
 

 

 

Finālsacensībās kopā ar gulbenietēm startēja Madonas bērnu un jauniešu sporta skolas, Limbažu novada sporta skolas, Salacgrīvas novada sporta skolas, Liepājas sporta spēļu skolas, Rīgas Volejbola skolas I un Daugavpils Bērnu un jauniešu sporta skolas komanda.

Pēc divu dienu spraigajām spēlēm 1.vietā ierindojās Daugavpils BJSS, 2.vietā – Rīgas Volejbola skola I, 3.vietā – Gulbenes NBJSS, 4.vietā – Liepājas SSS, 5.vietā – Limbažu un Salacgrīvas NSS, 6.vietā – Madonas BJSS.