Ēnu diena 2024
Ciemos pie ķepaiņiem un ekskursija "Vides labirintā" Alūksnē
Lieldienu pēcpusdiena Stāķu pamatskolā
Iepazīstoties ar izglītības iespējām
Mācību mobiltāte Turcijā
Vecmāmiņu rīts
previous arrow
next arrow
Slider

Jauniešu runas konkurss

WhatsApp Image 2024-02-03 at 17.00.50 (2) (1)
WhatsApp Image 2024-02-03 at 17.00.50 (2) (1)
Februāri mūsu skola iesāka ar Jauniešu runas konkursa 1.kārtu, kurā skolēni no pirmās līdz devītajai klasei deklamēja savus izvēlētos daiļdarbus. Visi stāstījumi bija ļoti skaisti un izteiksmīgi, tā pat arī runātāji bija gatavojušies un savus darbus deklamēja ļoti daiļrunīgi, līdz ar to bija nepieciešama nopietna žūrijas padome, kas izvērtēja katra skolēna veikumu.

Paldies par iesaisti žūrijas darbā Daukstu pagasta Staru bibliotēkas bibliotekārei Sarmītei Stupānei un Stradu pagasta Stāķu bibliotēkas bibliotekārei Andai Krimai, neaizmirstot arī mūsu pašu latviešu valodas un literatūras skolotājas Marutu Blumbergu un Sanitu Dreimani, kā arī mūzikas un teātra mākslas skolotāju Megiju Kristu Strautmani.

Pēc noklausītiem 36 daiļrunātājiem, žūrija izvirzīja uz nākamo kārtu 2. klases skolnieci Martu Mamedovu, 8. klases skolnieku Artūru Paramonovu un 9. klases skolnieci Sintiju Pavlovu.

Marta sākumā Lizumā notika Jauniešu runas konkursa 2. kārta, kur starp 35 skolēniem no Gulbenes novada skolām augstāko pakāpi ieguva un uz nākamo kārtu tika virzīts Artūrs Paramonovs, bet abas meitenes ieguva augsto 1.pakāpi un daudz labu vārdu par uzstāšanos.

Paldies par paveikto darbu un turēsim īkšķus pa Artūru nākamajā kārtā, kura risināsies Stāmerienas pilī!

Galerija: ŠEIT