Skolēnu grupas mobilitāte Vācijā
Labi rezultāti vēstures olimpiādē
Gaišais ceļš uz Ziemassvētkiem
Skolēnu grupas
mobilitāte Slovākijā
Gatavojoties Ziemas saulgriežiem
Dabaszinātņu
iepazīšana
previous arrow
next arrow
Slider

Labi rezultāti vēstures olimpiādē

WhatsApp Image 2024-01-17 at 12.11.20
WhatsApp Image 2024-01-17 at 12.11.20
Jaunā gada pirmajā nedēļā saņēmām ziņu, ka mūsu skolas 9.klases skolēni, kuri pagājušā gada nogalē piedalījās vēstures 30.olimpiādē, ir sasnieguši augstus rezultātus. Alūksnes un Gulbenes novadu apvienībā 33 skolēnu konkurencē Gustavs Aišpurs – Lukša ir izcīnījis 1. vietu un Rebeka Priedīte – atzinību. Lai arī līdz uzaicinājumam uz valsts olimpiādi dažu punktu pietrūka, mūsu skolas kolektīvs lepojas ar abu jauniešu panākumiem.

Gustavs: “Manuprāt vēstures olimpiāde bija grūta. Katrā uzdevumā vajadzēja kārtīgi padomāt gan pirmajā, gan otrajā daļā. Nebiju domājis, ka tik daudzu dalībnieku konkurencē gūšu pirmo vietu. Esmu priecīgs par savu rezultātu.”

Rebeka: “No sākuma likās ka būs daudz grūtāk, bet kad sāku pildīt nebija tik traki. Protams, nebija ne viegli, ne grūti, jo bija lietas, kuras nezināju, vai nemācēju izanalizēt. Tomēr kopumā ar savu rezultātu esmu ļoti apmierināta, kā arī priecīga.”

Abi skolēni iesaka skolasbiedriem nebaidīties no izaicinājumiem piedalīties olimpiādēs vai konkursos, lai gūtu pieredzi un paplašinātu redzesloku.

Elēna Obrumāne, vēstures skolotāja