Skolēnu grupas mobilitāte Vācijā
Labi rezultāti vēstures olimpiādē
Gaišais ceļš uz Ziemassvētkiem
Skolēnu grupas
mobilitāte Slovākijā
Gatavojoties Ziemas saulgriežiem
Dabaszinātņu
iepazīšana
previous arrow
next arrow
Slider

Uzdevumu darba burtnīca “Rūķīšu Jaungada svinības”

image
image
Tuvojoties izglītojamo ziemas brīvlaikam, Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti ir izstrādājuši brīvlaika aktivitāšu un uzdevumu darba burtnīcu ar stāsta elementiem pirmsskolas vecāko grupu un sākumskolas jaunākā vecuma bērniem “Rūķīšu Jaungada svinības”.

Šī darba burtnīca sniedz iespēju bērniem pavadīt ziemas brīvlaiku jēgpilni, radoši un jautri, vienlaikus pievēršoties veselīgu ieradumu veicināšanai nākotnē.

Darba burtnīcā iekļautās aktivitātes ietver tādas ar veselības veicināšanu saistītas tēmas kā drošība ziemā, drošība mājās, svinot svētkus, uzturs, fiziskās aktivitātes, roku higiēna, psihiskā veselība un miega higiēna. Tāpat uzdevumi veicinās un attīstīs arī bērna radošumu, motoriku, atmiņu, uzmanību un koncentrēšanās spēju. 

Saitē https://failiem.lv/u/azcjcenen3 nosūtām darba lapas divos veidos – 1) izprintēšanai uz abām papīra lapas pusēm (divpusējai drukai); 2) izprintēšanai uz vienas papīra lapas puses (vienpusējai drukai). 

Šķirstāmā formātā darba burtnīca pieejama šeit:
https://heyzine.com/flip-book/c21623fd69.html 

Aicinām bērnus pildīt darba burtnīcas uzdevumus visa ziemas brīvlaika garumā un jauki pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem un citiem tuviniekiem, kopīgi iepazīstot “Rūķīšu Jaungada svinību” aktivitātes.