Skolēnu grupas mobilitāte Vācijā
Dabaszinātņu
iepazīšana

Patriotisko nedēļu ievadām ar 1.-4. klašu viktorīnu

WhatsApp Image 2023-11-20 at 12.59.58 (1)
Patriotiskās nedēļas garumā mēs bijām aicināti atzīmēt un stiprināt savu saikni ar Latviju. Šī bija brīnišķīga iespēja veltīt laiku mūsu valstij un veicināt patriotismu mūsu skolas kopienā. Sākot sarkan-balt-sarkano taku pretī Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, tika pārbaudītas sākumskolas posma skolēnu zināšanas izglītojošā viktorīnā par Latvijas simboliem. Šajā viktorīnā skolēniem tika dota iespēja ne tikai pierādīt sevi un savas zināšanas, bet arī pilnveidot sadarbības prasmes ar citu klašu skolēniem.

Lai veicinātu šo garīgo atmosfēru, viktorīnu atklāja 9. klases skolēnu un folkloras ansambļa koncerts.

Pēc tam sekoja viktorīna par Latvijas svarīgākajiem simboliem, ar kuriem skolēni devās ceļojumā caur Latvijas simbolu vēsturi un to nozīmi pagātnē un tagadnē.

Šī Patriotiskā nedēļa bija ne tikai laiks zināšanu paplašināšanai, bet arī kopīgs skatījums nākotnē. Mēs, kā Latvijas jaunā paaudze, esam atbildīgi par mūsu valsts un tautas turpmāko attīstību. Lai šī nedēļa mūs iedvesmotu un stiprinātu mūsu identitāti un iedegtu prieku par to, cik īpaša ir Latvija!

Galerija: ŠEIT