Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

Lāčpleša dienu sagaidot

WhatsApp Image 2023-11-12 at 18.11.05 (1)
WhatsApp Image 2023-11-12 at 18.11.05 (1)
Sagaidot Lāčplēša dienu, Stāķu pamatskolas vecāko klašu skolēni dodas lāpu gājienā uz partizānu piemiņas vietu Sūniņas, lai izrādītu godu un aizdegtu katrs savu svecīti par kritušajiem karavīriem, kas cīnījās par Latvijas brīvību. 9.klase dzied karavīru dziesmu Div dūjiņas, vēstures skolotāja E. Obrumāne liek skolēniem novērtēt to, ka varam dzīvot mierā savā zemē, runāt savā valodā. Meža ielokā, pie akmenī iekaltiem kritušo aizstāvju vārdiem, izskan lūgšana Dievs, svētī Latviju un aizejot, kluso pieminekli izgaismo sveču liesmiņas.