Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

"Svētku gaisma" Stāķu pamatskolā

IMG_3194
IMG_3194
Pasākumu cikla "Svētku gaisma Stāķos" ietvaros 9. un 10. novembrī Stāķu pamatskolā notika vakarēšana un danču vakars. Vakarēšanas laikā, 9.novembrī, bērni un pieaugušie katrs atsevišķi un visi kopā piedalījās dažādās darbnīcās. Visās darbnīcās dalībnieki varēja apgūt ko jaunu, kopīgi nodoties sarunām un latviešu dziesmu pavadībā iegrimt darba procesā līdzīgi kā to ir darījuši mūsu senči.

Bērnu masku darbnīcu vadīja Stradu pagasta Stāķu bibliotēkas vadītāja Anda Krima un Alise Rubene - Dūne, pastalu darbnīcu vadīja Irina Kokmane no Jelgavas, savukārt koka karošu darbnīcu vadīja Laimonis Lapsa no Stradu pagasta. 

 

Nākamajā dienā - Mārtiņdienā, ikviens novada iedzīvotājs bija aicināts uz dziesmu un danču vakaru kopā ar folkloras kopu "Upīte" no Šķilbēnu pagasta. Folkloras kopas "Upīte" dalībnieki un viņu balsis aizveda ikvienu klausītāju skaistā dziesmu ceļojumā, kas caurvijās ar latgaliešu valodu. 

 

Paldies ikvienam dalībniekam, pasniedzējam, māksliniekam, kas piepildīja šos divus vakarus ar savu klātbūtni! Pateicība arī  Gulbenes novada pašvaldības par atbalstu realizējot projektu "Svētku gaisma Stāķos", kā arī projekta sadarbības partneriem SIA RUDUU, Stāķu pamatskolai, Stradu pagasta Stāķu bibliotēkai un Stradu pagastam.

Galerija: ŠEIT