Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

Svētku gaisma Stāķos

Svetku gaisma stakos - 2
Svetku gaisma stakos - 2
Pasākumu cikls “Svētku gaisma Stāķos” aicina uz Mārtiņdienas svinēšanu kopā ar Stāķu pamatskolu, SIA RUDUU, Stradu pagastu un Stradu pagasta Stāķu bibliotēku! Gūstot atbalstu Gulbenes novads Kultūras projektu konkursā, aicinām svinēt tradicionālos latviešu svētkus.

9.novembrī no plkst.18:00 Stāķu pamatskolas zālē notiks vakarēšana, kuras laikā gatavosim pastalas, grebsim koka karotes un gatavosim maskas. Vietu skaits uz nodarbībām ir ierobežots, pieteikšanās rakstot sms 26484322. 10.novembrī no plkst.18:00 plkst.18:00 Stāķu pamatskolas zālē ar dziesmām un dančiem mūs priecēs folkloras kopa “Upīte”! Aicināti gan mazi, gan lieli dancot gribētāji!

 

Svetku gaisma stakos - 2
Svetku gaisma stakos - 2