Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

VISIT ESTONIA

estonia
estonia
Skolēni, kuriem iepriekšējā mācību gadā bija labi un augstāki vērtējumi, tika uzaicināti viņiem īpaši organizētā ekskursijā uz Igaunijas Nacionālo muzeju Tartu. Stāķu attīstības biedrība sadarbībā ar SIA “Gaujas koks” jau vairāk kā 10 gadus organizē ekskursijas Stāķu pamatskolas skolēniem, kuri labi mācās.

Brauciens uz Igaunijas Nacionālo muzeju bija ļoti nozīmīgs, jo šis muzejs ir modernākais un inovatīvākais muzejs Igaunijā, viens no lielākajiem un stilīgākajiem muzejiem ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Eiropā. Gaiteņi, kuros atrodas ekspozīcijas, šķiet bezgalīgi. Šeit var interesanti pavadīt veselu dienu. Uz katra soļa ir interaktīvas aktivitātes, multfilmas, spēles un interesantas detaļas, tajā ir desmitiem telpu, kas nav līdzīgas viena otrai, neparasts apgaismojums un formas, kas aizrauj elpu. Lielākā daļa ekspozīcijas informācijas tulkota arī latviešu valodā.

Stāķu attīstības biedrība pateicas SIA “Gaujas koks” par finansiālo atbalstu transporta izdevumu segšanai, un skolēnu vecākiem par ieejas biļešu apmaksu. Ekskursija ļāva skolēniem paskatīties uz muzeju kā uz mākslas darbu, redzēt kā zinātniskus vēstures un etnogrāfijas jautājumus var attēlot kā modernu, krāšņu un aizraujošu ceļojumu.

Galerija: ŠEIT

Elēna Obrumāne, vēstures skolotāja, Stāķu attīstības biedrības valdes locekle