Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums

WhatsApp Image 2023-10-23 at 10.33.27
WhatsApp Image 2023-10-23 at 10.33.27
2023.gada 28.septembrī  iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros Stāķu pamatskolas 2.-4.klases skolēni un audzinātājas  devāmies mācību ekskursijā uz Cēsu Vēstures un mākslas muzeju . Mēs interaktīvā veidā iepazināmies  ar Cēsu muzeja pastāvīgo ekspozīciju, Cēsu Jauno pili.

 

Ieguvām  zināšanas par uzvedības un saskarsmes normām sabiedriskā iestādē -muzejā, uzzinājām , kas ir krājums, eksponāts, kāpēc tas ir vajadzīgs. To visu aizraujošā veidā mums pastāstīja centra gide, kuras vadībā piedalījāmies  praktiskās nodarbībās. 

Cēsu panorāma no Jaunās pils  torņa bija skaista nodarbības  kulminācija un pārsteidza ar savu daudzveidību – romantiskajām  viduslaiku pilsdrupām , zaļajiem un ūdeņiem bagātajiem parkiem, Sv. Jāņa baznīcas augsto torņa smaili, vecpilsētas namu jumtiem un kilometriem tāla mežu un pakalnu ainavu, kas slēpj Gaujas upes ieleju. 
Noslēgumā skolēni baudīja aktīvu atpūtu kamieļu parkā " Rakši".

Paldies programmai "Latvijas skolas soma" par iespēju izzināt mūsu Valsts vēsturi!

Galerija: ŠEIT

 

3.klases audzinātāja A. Aleksandrova