Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

Karjeras nedēļa Stāķu pamatskolā

WhatsApp Image 2023-10-20 at 12.53.03 (1)
WhatsApp Image 2023-10-20 at 12.53.03 (1)
Noslēdzoties karjeras nedēļai ielūkūsimies prasmju portfelī, kas sastrādāts nedēļas garumā. Pārģērbāmies, zīmējām, veidojām krustvārdu mīklas, spēlējām spēles par profesijām, diskutējām par prasmēm, kuras piemīt mums pašiem, un daudzajām profesijām, kuras izzinājām un iejutāmies tajās. Devāmies tuvāk un tālāk smelties jaunas zināšanas un prasmes karjeras nedēļas ietvaros.

Sirsnīgs paldies visiem, kuri iesaistījās un dalījās ar stāstiem, paraugdemonstrējumiem, rada laiku uzņemt pie sevis vai atbraukt uz skolu, iedvesmot un iepriecinot gan mazus, gan lielus.Paldies Staru bibliotekārei Sarmītei Stupānei par silto uzņemšanu un radošajiem darbiņiem, Ingai Voitkai par skaistumu un bērnu uzpucēšanu ar kādu jaunu matu griezumu vai frizūru. Silvai Kopmanei par adījumiem, kas sasildīja kā rokas tā sirsniņu. Dacei Mamedovai par dalīšanos pieredzē bioloģiskās saimniecības darbos. Jānim Paipalam par stāstiem no zemessarga ikdienas , ikvienam bija iespēja izjust, cik īsti smaga soma un tās saturs jānes apmācībās. Megijai  Kristai Strautmanei un Laurai Rubenei par iedvesmojošiem stāstiem. Lienei Elksnei Pinnei meliorācijas inženierei  par šīs sarežģitāš profesijas stāstījumu bērniem saprotamā veidā. Santai Vičai par ugunsdzēsēju depo apmeklējuma organizēšanu. Zintim Kuprišam par izsmeļošo un izzinoši interesanto iepazīstināšanu ar ugunsdzēsēja profesiju.Visiem vēlreiz liels paldies, mūsu Stāķu pamatskolas portfelis ir uzkrājis jaunas zināšana un prasmes, tāpēc pēc darbīgas nedēļas skolēni dosies rudens brīvlaikā. Lai krāsainas rudens brīvdienas!

Galerijas:

8.klases skolēnu brauciens uz Siguldu: ŠEIT

Karjeras nedēļas apkopojums: ŠEIT


#Stāķupamatskola #Karjerasnedēļa