Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Kopā Tēvu dienā

WhatsApp Image 2023-09-10 at 11.56.32
WhatsApp Image 2023-09-10 at 11.56.32
Ar uzsaukumu, mans tētis ir labākais, sākas Tēvu dienas aktivitātes Stāķu parkā. Lielās dārza spēles, dāvanu gatavošanas darbnīciņa, zupas katls uz ugunskura atdzīvojas un viss top. Darbnīciņā, skolotāju Ligitas un Lāsmas vadībā, top atslēgu piekariņi tētiem. Parkā, āra spēļu karstumā, jaušams azarts. Visi izmēģina un visiem padodas. Ir superīgi ne tikai uzspēlēt, bet pat uzvarēt mammu vai tēti!

 

 


Pēc spēļu iemēģināšanas, izmēģināšanas, pasākuma dalībnieki apvienojas sarunās pie ugunskura. Visi mielojas ar gardo zupu un sevi uzslavē par ļaušanos saulaini aktīvajam Tēvu dienas rītam.
Paldies pasākuma koordinatorēm Ainai, Alisei, Ilzei, dāvanu darbnīcas vadītājām Ligitai, Lāsmai un visiem, kas iesaistījās!

Galerija: ŠEIT