Ēnu diena 2024
Ciemos pie ķepaiņiem un ekskursija "Vides labirintā" Alūksnē
Lieldienu pēcpusdiena Stāķu pamatskolā
Iepazīstoties ar izglītības iespējām
Mācību mobiltāte Turcijā
Vecmāmiņu rīts
previous arrow
next arrow
Slider

Erasmus+ kursi Malagā

3299[1] - kopija
3299[1] - kopija
Nedēļā no 10. jūlija līdz 15. jūlijam  Erasmus+ projekta kursos Malagā, Spānijā, ko apmeklējām mēs- skolotājas Megija Krista Strautmane un Inese Bodunova, visas sarunas, teorijas un praktiskas nodarbes vijās par un ap tēmu “Talantīgs skolēns”. Kursu vadītāja pastāstīja, kāda ir Malagas pilsētas izglītības iestāžu loma un uzdevumi skolēnu talantu atklāšanā un attīstībā, par dažādo darba metožu pozitīvajām un negatīvajām niansēm.

 

Kursos guvām idejas, kā, darbojoties radošā gaisotnē gan individuāli, gan pāros, gan grupā, nostiprināt un spēcināt domu par katra cilvēka unikalitāti, par spēju izdarīt izvēli (ar uzsvaru uz šīs izvēles pamatojumu), par prasmi vairāk pievērst uzmanību un akcentēties uz pozitīvajām lietām, par prasmi paust savas sajūtas dažādos veidos.

Daudzi kursu laikā  veicamie uzdevumi saistījās ar personīgiem pārdzīvojumiem, fantāzijām un to analīzi.

Nodarbības ne vienmēr notika telpā, ik pa laikam pasniedzēja mūs “izrāva” no komforta zonas un mēs devāmies veikt dažādus uzdevumus, piemēram uz foto izstādi, uz kafejnīcu vai uz kapiem.  

Šīs nedēļas nodarbību laikā izbaudījām sajūtas, kas ļauj apzināties emocijas, kad spēles gaitā kļuvām par vadītāju, situācijas noteicēju, kā arī apzinājām emocijas, ko izjūt cilvēks, kurš pakļaujas citu noteikumiem.

Ir gūta jauna pieredze, kas noderēs audzinātāja stundās, lai iepazītu skolēnus. Daudzi uzdevumi padarīs interesantākas latviešu valodas, vizuālās mākslas un mūzikas stundas.

Inese Bodunova

 

Galerija: ŠEIT