Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Darbnīca “Pavasarīgi rotājoties”

WhatsApp Image 2023-06-16 at 08.57.33
WhatsApp Image 2023-06-16 at 08.57.33
Pavasarīgi romantiskās noskaņās pulcējamies 22.maijā uz radošajām darbnīcām. Darbnīcu vadītājas Adrija un Alise Annija (6.kl.) palīdzēja izveidot mazākas un lielākas cepurītes, kuras varēja pielāgot savām interesēm pielietot, kā magnētiņu, kā matu sprādzes rotājumu vai, kā dekoratīvu elementu citu aksesuāru glabāšanai. Darbnīcas mērķis bija parādīt, kā no otrreiz izmantojamiem materiāliem var izgatavot greznas lietas un nav nepieciešami lieli līdzekļi, lai izgatavotu kaut ko skaistu un noderīgu.

Meitenēm šī jau ir kārtējā pieredze darbnīcu vadīšanā, un viņas jutās pašpārliecinātas un spēja vadīt un kontrolēt procesu.

Rokassprādžu mezglošanas darbnīcu vadīja Rinalds (8.kl) un Laura (6.kl.). Rinalds meistarīgi demonstrēja savas mezglošanas prasmes, šoreiz pilnveidojot savas prasmes vadīt darbnīcu, ko zēns veica ar lielu atbildības sajūtu.

Redzot ieinteresētību un atbalstu esam noskaņojušies turpināt iesākto tradīciju arī nākamajā mācību gadā.

Paldies saku visiem rokdarbu pulciņa dalībniekiem, kuri šogad iesaistījās darbnīcu vadīšanā!

Ligita Lapsa

Galerija: ŠEIT