Skolēnu grupas mobilitāte Vācijā
Labi rezultāti vēstures olimpiādē
Gaišais ceļš uz Ziemassvētkiem
Skolēnu grupas
mobilitāte Slovākijā
Gatavojoties Ziemas saulgriežiem
Dabaszinātņu
iepazīšana
previous arrow
next arrow
Slider

Erasmus+ projekta “Mācību mobilitātes skolu izglītības sektorā” kursi Tenerifē, Spānijā

WhatsApp Image 2023-05-25 at 12.43.33
WhatsApp Image 2023-05-25 at 12.43.33
No 20. līdz 28.05.2023. Erasmus+ projekta ietvaros uz Tenerifi, Spānijā devās pedagogi Aina Rubene un Alise Rubene - Dūne, lai apmeklētu un gūtu pieredzi kursos “Outdoor education / Sustainable lifestyles” . Kursu temats un saturs bija ļoti saistošs un aizraujošs, akcents tika likts uz ilgtspējīgu risinājumu radīšanu, vides izglītību, spēļu un leģendu iekļaušanu mācību procesā.

Tika aktualizēti temati par cilvēka atstāto iespaidu uz dabu, strādājot komandās tika radīti jauni ilgtspējīgas dzīvošanas risinājumi un pārrunāti ilgtspējas risinājumu piemēri pasaulē.

Dodoties dabā, tika apgūti jauni veidi un metodes, kā runāt ar skolēniem par dabu, vēsturi - kā ar leģendu un mācību materiālu palīdzību radīt interesantus piedzīvojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bija iespēja apmeklēt seno Anagas mežu un Teides vulkāna apkārtni. 

Darbojoties komandās, tika nodibināti kontakti ar citu valstu pārstāvjiem no Polijas, Rumānijas, Slovākijas un Francijas.

Kursu dalībniekiem bija iespēja apmeklēt SOS bērnu ciematu un iedvesmoties permakultūras, sociālo risku ģimeņu un sociālās uzņēmējdarbības jautājumos. Ļoti pārsteidzošs un apbrīnas vērts ir šī SOS ciemata preventīvais darbs ar sociālā riska gimenēm, kā arī darbinieku un iedzīvotāju veidotie vides objekti.

Šie kursi bija ļoti vērtīgi un iedvesmojoši, un ļaus paraudzīties uz darbu skolā no citiem skatu punktiem. 

Alise Rubene - Dūne

Galerija: ŠEIT