Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Tikšanās ar ugunsdzēsēju glābēju

IMG_1262
IMG_1262
Vasaras brīvlaiks jau ir tepat aiz stūra, bet pirms došanās atpūtā ir vēlreiz jāatceras un jāiegaumē dažādi svarīgi drošības noteikumi, kā arī rīkošanos ārkārtas situācijās. Šodien pie mums viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ugunsdzēsējs glābējs Zintis Kuprišs , kurš dalījās savā pieredzē kā ugunsdzēsējs glābējs, atgādināja drošības noteikumus atpūšoties pie ūdens, darbojoties ar uguni, kā arī izrunāja darbību secību nelaimes gadījumā. Skolēni ar aizrautību un ziņkāri klausījās, uzdeva jautājumus un piemērīja glābēja aprīkojumu.

Paldies, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Zintim Kuprišam par atsaucību, izglītošanu un rūpēm par mūsu drošību!

 

Galerija: ŠEIT