Ēnu diena 2024
Ciemos pie ķepaiņiem un ekskursija "Vides labirintā" Alūksnē
Lieldienu pēcpusdiena Stāķu pamatskolā
Iepazīstoties ar izglītības iespējām
Mācību mobiltāte Turcijā
Vecmāmiņu rīts
previous arrow
next arrow
Slider

Erasmus+ seminārs par fizisko aktivitāšu popularizēšananu un sadarbību

52879874044_8bb72a041c_o
52879874044_8bb72a041c_o
6.-9.maijā Stāķu pamatskolas sporta skolotāja Aina Rubene piedalījās starptautiskā seminārā "Erasmus+ promoting physical activity and cooperation in education and training”, kas norisinājās Rīgā. Semināra mērķis bija atbalstīt Eiropas Komisijas mērķi veicināt fizisko aktivitāti un veselīgu dzīvesveidu sabiedrībā.

Semināram aicināti bija pieteikties skolu, profesionālās izglītības, augstākās un pieaugušo izglītības sektora pārstāvji, kuri ir ieinteresēti fizisko aktivitāšu un veselības pratības veicināšanā izglītībā un mācībās, izmantojot Erasmus+ programmas piedāvātās sadarbības iespējas, kā arī aicināti bija sporta nozares pārstāvji, kuri ir ieinteresēti veicināt fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu sadarbībā ar izglītības iestādēm un sniegt savu ieguldījumu seminārā.  

Semināra laikā dalībnieki:

-apzinājās izaicinājumus un atklāja veidus, kā Erasmus+ var palīdzēt veicināt veselīgu dzīvesveidu un fiziskās aktivitātes izglītībā un apmācībā;

-izveidoja starptautiskus kontaktus;

-uzzināja par Erasmus+ instrumentiem un iniciatīvām, kas veicina veselīgu dzīvesveidu, īpaši izglītībā, nacionālā un ES līmenī;

-apmainījās ar idejām un labo praksi;

-piedalījās kopīgā sporta aktivitātē – 5km distances skriešanā Rimi Rīgas Maratonā (alternatīva aktivitāte – orientēšanās Rīgā).

 

Galerija: ŠEIT