Slider

Tēvu diena

Teva diena 2014 kartina 3Otrajā septembra svētdienā visā Latvijā atzīmē tēvu dienu! Tā ir diena, kad pateikt un parādīt savam tētim, cik svarīgs viņš mums katram ir. Jau tradicionāli Tēvu dienas rītā Stāķu pamatskola aicināja Stradu pagasta ģimenes iesaistīties radošā, sportiskā pasākumā. Šogad vairāk kā pussimts lieli un mazi pasākuma dalībnieki Stāķu parkā aizrāvās jauno tiesnešu:

Vinetas Jermacānes, Jāņa Šķirpāna, Daniela, Liānas Čeveru, Agnijas Briedītes, Adriana Riekstiņa,

Aigara Aivja Vītola, Naura Žmuidas sportiskajām aktivitātēm un skolotāju Ievas Šumakovas, Ineses Bodunovas, Lāsmas Paideres radošajām darbnīcām.  

 

Bija iespēja piedalīties makšķerēšanā, kriketā apkārt dižozolam, “precīzajos svaros”, “garākajā  mizā” sverot, mizojot ābolus, kā arī izjust jaunas emocijas lakrosā un diskgolfā. Visus sajūsmināja mobilā tūrisma aktivitāte  “Stipro tētu kāpiens’.  Pasākuma dalībnieki iesaistījās radošajās darbnīcās gatavojot saviem tētiem medaļas, dāvanu maisiņus ar dažādiem rakstiem un zīmējumiem.

 

Pēc apbalvošanas ceremonijas, tētu apdāvināšanas, visi apvienojās svētku pusdienās, ēdot uz ugunskura gatavoto dārzeņu zupu.

Tēvu dienas pasākums priecēja dalībniekus un stiprināja ģimenes garu!

Paldies galvenajai tiesnesei Ainai Rubenei!

Vineta Jermacāne