Akcija ”Iepriecini ukraiņu bērnus Ziemassvētkos”
Apgūstam uzņēmējdarbības prasmes Portugālē
Lāčpleša dienu sagaidot
Svētku gaisma Stāķos
VISIT ESTONIA
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums
previous arrow
next arrow
Slider

Lieldienu darbnīca

WhatsApp Image 2023-05-07 at 14.23.44
WhatsApp Image 2023-05-07 at 14.23.44
Stāķu pamatskolā, nu jau kā tradīcija sāk veidoties vecāku un bērnu sanākšana uz kopīgu darbošanos radošajās darbnīcās. Tā ir iespēja brīvā gaisotnē vecākiem  pabūt kopā pie tējas tases, apgūt kādu prasmi  un papriecāties par savu un  bērnu veikumu. 

Šoreiz pulcējoties Lieldienu noskaņās, darbnīcās bija iespēja izgatavot dekoriņus Lieldienu galda noformējumam, kā arī apgūt ebru mākslas knifiņus. Darbnīcas vadīja skolas rokdarbu pulciņa dalībnieces  Alise Annija, Patrīcija, Elīna un Rebeka.

Meitenes varēja dalīties  ar nodarbību un ārzemju braucienu laikā apgūtajām zināšanām un prasmēm un prezentēt savas prasmes darbnīcu vadīšanā. Ar katru nodarbību meitenes kļūst drošākas un motivētākas un labprāt dalās savās prasmēs un rosina domāt par jauniem izaicinājumiem.

Galerija: ŠEIT