Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Pedagogu konference “Efektīvi mācīšanās paņēmieni”.

WhatsApp Image 2023-02-24 at 17.39.44
WhatsApp Image 2023-02-24 at 17.39.44
17. februārī Stāķu pamatskola organizēja pedagogu konferenci “Efektīvi mācīšanās paņēmieni”. Stāķu pamatskolas pedagogi dalījās pieredzē ar Erasmus+ projekta “Mācību mobilitātes skolu izglītības sektorā” starptautiskajās apmācībās gūtajām zināšanām, iemaņām, atziņām. Konferencē piedalījās Stāķu, Lizuma, Rankas, Tirzas pamatskolu pedagogu komandas.

 

Konferenci iekustināja skolotājas Maritas Mūrnieces enerdžaizeri. Skolotāji Elēna Obrumāne, Megija Krista Strautmane, Diāna Šķēla, Arvīds Dane demonstrēja digitālo platformu, aplikāciju efektīvu izmantošanu mācību stundās. Angļu valodas skolotāja Ilze Putne dalībniekiem lika izlauzties “āķīgu” uzdevumu labirintos.  Konferences dinamiskās pauzes turku ritmos vadīja skolotājas Megija Krista Strautmane, Jolanta Kuprovska, 4. klases skolniece Nikola Svidricka un viņas mamma. Lai kā sākās atpūta kustībā, drīz vien dalībnieki apliecināja savus talantus dejas mākslā. Dizaina un tehnoloģiju skolotāja Ligita Lapsa visus iedvesmoja un atbalstīja dāvanas radīšanā. Katrs sagatavoja sev dāvanu – nazaru, turku amuletu pret ļaunu aci. 

 Dažādība, radošums, efektivitāte ir atslēga uz aizrautīgu mācību stundu. Efektīvu mācīšanās paņēmienu iekļaušana izglītības procesā ietvert daudzus faktorus, piemēram, aktīvu mācīšanās metožu izmantošanu, dažādu tehnoloģiju un resursu integrēšanu, kā arī skolēnu individuālās vajadzību izpratni.

Galvenie ieguvumi, ko var gūt no pedagogu pieredzes apmaiņas par efektīviem mācīšanās paņēmieniem, ir uzlabots skolēnu mācīšanās process un rezultāti, pedagogu profesionālās prasmes un zināšanas.

Paldies kolēģiem no Tirzas, Lizuma, Rankas pamatskolām, kuras kopā ar

mums turpina Rankas pamatskolas iesākto “ceļu uz efektīvu mācību stundu!”

Galerija: ŠEIT

Konferences dalībniece Diāna Šķēla

Print
Print