Slider

Miķeļdienas tirgus

IMG_9978
IMG_9978
Miķeļdienā pats Miķelis visus sasauc tirgus laukumā un aicina uz lielo tirgošanos, iepirkšanos un raženāko dārzeņu svēršanu.

 Aktu zālē jaunie pārdevēji tirgus apmeklētājus mudina  izvēlēties  saldumus, dārzeņus,  medus izstrādājumus, rotas, sulas. 5. klases skolēnu kafejnīca “Plus” piedāvā kafiju,  tēju, saldējuma smūtijus  un uzkodas. Kā katru gadu, Miķeļdienas tirdziņa rosībā, reklāmu raibumā, kūst mutēs saldumi, iepirkuma turzas pildās ar krāsainiem gardumiem, medus burciņām un vaska svecītēm.

 Meitenes smalki pielaiko aproces. Kafejnīcā burbuļo smūtiju pasūtījumi, tiek izgaršoti  salāti, malkota tēja, risinās priekšvēlēšanu sarunas…

Miķeļdienas tirgus ir viena kārtīga, patiesa ekonomikas stunda. Skolēni plāno ražošanu, marketingu, kas vairo katra uzņēmējspējas. Paldies vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem par iesaistīšanos bērnu un mazbērnu biznesa projektos!

Galerija: ŠEIT