Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Ceļojums pa izglītojošajām pieturām

WhatsApp Image 2022-09-08 at 3.38.18 PM
WhatsApp Image 2022-09-08 at 3.38.18 PM
Stāķu pamatskolas 5.klases skolēni 8. septembrī devās uz Latvijas finiera “Zaļo klasi” aktīvās atpūtas un izglītības vietā “Sarkaņkalnā”, Rēzeknes novadā. “Zaļā klase” ir izglītojošs pasākums brīvā dabā par Latvijas meža nozari – par mežiem un to apsaimniekošanu, par koksni, tās apstrādi un tālāku izmantošanu, kā arī mācību un karjeras iespējām.

 

Skolēni darbojās sev interesējošās pieturvietās kopā ar kokapstrādes nozares profesionāļiem, kuri stāstīja, rādīja, deva iespēju aktīvi darboties, izmēģināt un mācīties. Pēc nopietnas darbošanās, ugunskuri kalna virsotnē, visus aicināja kopīgai desiņu cepšanai. Pasākuma noslēgumā ikviens saņēma organizatoru sarūpētas dāvanas. Sarkaņkalns mums atvēra durvis jaunām zināšanām, prasmēm un atpūtai. Tā bija viena interesanta, piepildīta diena, kas skolēnus ieveda meža profesiju pasaulē. Mums izdevās izstaigāt ceļu “no sēklas līdz tankkuģim”.

 

5.klases audzinātāja Jolanta

 

Galerija: ŠEIT