Slider

Stāķu novadpētniecības ekspozīcija piedāvā Muzeju nakts programmu

 

Muzeju nakts MEiropas Muzeju nakts ietvaros pirmo reizi Stāķu novadpētniecības ekspozīcija sniegs iespēju apmeklētājiem ielūkoties muzeja ekspozīcijā arī diennakts vēlajā stundā. Pasākuma tematika ir “Durvis”, no kā radies šī gada pasākuma nosaukums “Durvis uz Stradu pagastu”. Interesenti tiek aicināti iepazīties ar Muzeju nakts programmu.

 

19:00 – 12:00 Stāķu novadpētniecības ekspozīcijas apskate, Stāķu pamatskola

19:00 – 20:30 Radošā darbnīca “Durvis”, Stāķu pamatskolas iekšpagalms

0:00 – 20:35 Filmas “Dzintara latvietis – 87” seanss, Stāķu pamatskolas aktu zāle

20:45 – 22:00 Akustiskais koncerts. Piedalās mūziķis “Kris”, “Druvienas jaunieši”, starptautiskā muzikālā apvienība “Cagdas & Fransesca” Visas aktivitātes notiks Stāķu pamatskolas teritorijā un būs bez maksas.