Slider

5.klase iekļūst ZZ čempionāta pusfinālā


A ZZcempStāķu pamatskolas 5.klase vēlējās nokļūt ZZ čempionātā, bet lai tur nokļūtu bija jāizpilda mājas uzdevums - bija jāuztaisa bilde ar katra klasesbiedra unikalitātēm. Mēs izdomājām, ka būsim stihiju valdnieki. Bija vēl viens uzdevums - atbalstītāju miljons. Tajā mums bija jāuzraksta visi cilvēki, kas mūs varētu atbalstīt un kā varētu atbalstīt čempionātā. Mēs nosūtījām mājas darbu...

... Mums atlika tikai gaidīt un cerēt uz labvēlīgiem rezultātiem. Tad atceros, tā bija pirmdiena, mums paziņoja ka dosimies uz ZZ čempi!
Bija piektdiena, diena kad mums jādodas uz ZZ. Mēs bijām satraukti, priecīgi un laimīgi, ka varēsim pārbaudīt savu sportisko izturībC ZZcempu. Autobus jau stāvēja pie skolas un gaidīja mūs. Tad visi iekāpām busiņā un varējām doties. Laiks autobusā paskrēja nemanot, nonācām stadionā, tur bija ļoti daudz cilvēku. Sākām stāties gājienam. Lēnām nonācām vajadzīgajā vietā. Tur mūs visus ar dejas palīdzību iesildīja meitene no deju studijas un mūsu mīļais ZZ lācis. Kad bijām iesildijušies varējām sākt pildīt uzdevumus. Pirmais uzdevums bija orientēšanās, šeit mums bija jāskrien pa parku un jāatbild uz jautājumiem. Orientēšanās bija jāskrien četras joslas: sarkana, zila, oranža, dzeltena un papildjosla melnā. Nākamā vieta bija ekrānšāviņš. Tur mums bija jāmet mērķī ar florbola bumbiņām. Šis uzdevums mums īsti negāja. Nākamās bija slavas virsotnes, bet tur bija notikusi ķibele ar inventāru, un mūs aizsūtija tālāk uz Ātro strāvu. Šajā uzdevumā mums tīri labi gāja tikai beigās mēs mazliet apjukām, bet tas jau nekas! Un tad mēs gājām atpakaļ uz Slavas virsotnēm. Te mums gāja ideāli tikai mēs nogāzām divus soda stabiņus, un tas daudz ko mainīja. Tiesnesis teica ka mum

D ZZ cemp

s tāpat bija labs laiks. Turpinājām ar Mugurķeri. Šeit bija ar palagu jāmet lielā gumijas bumba, un vienam cilvēkam bija uz mugurs jāuzliek tāda kā mugursoma un jānoķer bumba, kas lido pa gaisu. Mēs noķērām trīs bumbas. Tad mums bija brīvs brīdis pa kuru mēs ieēdām. Nu bija pienācis pēdējais uzdevums- stafete. Tā bija interesanta un protams sportiska. Sākumā mēs bijām otrie un uz beigām sākām padoties.

ZZ Čempionāts tā bija iespēja pilnveidoties nostiprināt mūsu klases kopējo garu, sportisko izturību. Šī bija iespēja, kuru noteikti vajag izmantot un nevajadzētu laist garām! ZZ Čempionāts mums ir ieguvums!

Gribu pateikt lielu PALDIES mūsu mīļajām un stingrajām skolotājām Inesei Bodunovai un Ilzei Putnei. PALDIES!!! Viņas ir skolotājas, kuras es cienu, skolotājas ar lielo burtu. 

5. klases skolniece Sanija Evija Vīksniņa