Slider

Olimpiskā diena

WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.37.22 PM
WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.37.22 PM
Olimpiskā diena lielus un mazus apvienoja fiziskajām aktivitātēm, vingrojot, dejojot, orientējoties gan individuāli, gan komandās.

Sākumskolas skolēnu rīts sākās ar Zumbas  nodarbībām. Nodarbības notika brīvā, nepiespiestā gaisotnē un   skolēnus atmodināja sportiskajai dienai.

Stāķu  pamatskolas 3 komandas -  skolēnu pašpārvalde, 5. un 3. klase, iesaistījās Gulbenes novada Olimpiskajā dienā 2022. 3. klase savu sportiskumu apliecināja stafetēs. 5.klases un skolēnu pašpārvaldes komandas “rogainingoja” pa Gulbenes pilsētu. Mūsu pašpārvaldes komandas dalībnieki izrādījās novadā labākie orientieristi, jo visātrāk atrada  organizatoru  iezīmētos punktus un  sasniedza finišu.

Skolotājas Aina Rubene un Inese Bodunova  uzturēja sportisko garu, kas par 100% procentiem atspoguļojās skolēnu  azartā.

 

Galerija: ŠEIT